CSRN2512FTR100 | |
|---|---|
Produsent | |
Produsentens produktnummer | CSRN2512FTR100 |
Beskrivelse | RES 0.1 OHM 1% 2W 2512 |
Produsentens standard leveringstid | 17 Uker |
Kundereferanse | |
Detaljert beskrivelse | 100 mOhms ±1% 2W Brikkemotstand 2512 (6332 metrisk) Bilteknikk AEC-Q200, Strømavsøking Tykk film |
Datablad | Datablad |
EDA-/CAD-modeller | CSRN2512FTR100 Modeller |
Kategori | Funksjoner Bilteknikk AEC-Q200, Strømavsøking |
Produsent | Temperaturkoeffisient ±200ppm/°C |
Serie | Driftstemperatur -55°C – 155°C |
Emballasje Tape og spole (TR) Båndavsnitt (CT) Digi-Reel® | Kapsling 2512 (6332 metrisk) |
Delestatus Aktiv | Leverandørens enhetsforpakning |
Motstand | Størrelse/dimensjon 0,250" L x 0,124" B (6,35mm x 3,15mm) |
Toleranse | Høyde - sittende (maks) 0,028" (0,70mm) |