CSRN2512FKR680
DigiKeys produktnummer
CSRN2512FKR680TR-ND - Tape og spole (TR)
CSRN2512FKR680CT-ND - Båndavsnitt (CT)
CSRN2512FKR680DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
CSRN2512FKR680
Beskrivelse
RES 0.68 OHM 1% 2W 2512
Detaljert beskrivelse
680 mOhms ±1% 2W Brikkemotstand 2512 (6332 metrisk) Bilteknikk AEC-Q200, Strømavsøking Tykk film
EDA-/CAD-modeller
CSRN2512FKR680 Modeller
Temperaturkoeffisient
±200ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Størrelse/dimensjon
0,250" L x 0,124" B (6,35mm x 3,15mm)
Toleranse
Høyde - sittende (maks)
0,028" (0,70mm)