CSRN2512FK50L0
DigiKeys produktnummer
CSRN2512FK50L0TR-ND - Tape og spole (TR)
CSRN2512FK50L0CT-ND - Båndavsnitt (CT)
CSRN2512FK50L0DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
CSRN2512FK50L0
Beskrivelse
RES 0.05 OHM 1% 2W 2512
Produsentens standard leveringstid
17 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
50 mOhms ±1% 2W Brikkemotstand 2512 (6332 metrisk) Bilteknikk AEC-Q200, Strømavsøking Tykk film
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
CSRN2512FK50L0 Modeller
Kategori
Funksjoner
Bilteknikk AEC-Q200, Strømavsøking
Produsent
Temperaturkoeffisient
±200ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Kapsling
2512 (6332 metrisk)
Delestatus
Aktiv
Leverandørens enhetsforpakning
Motstand
Størrelse/dimensjon
0,250" L x 0,124" B (6,35mm x 3,15mm)
Toleranse
Høyde - sittende (maks)
0,028" (0,70mm)