CSRF0805FT10L0
DigiKeys produktnummer
CSRF0805FT10L0TR-ND - Tape og spole (TR)
CSRF0805FT10L0CT-ND - Båndavsnitt (CT)
CSRF0805FT10L0DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
CSRF0805FT10L0
Beskrivelse
RES 0.01 OHM 1% 1/2W 0805
Detaljert beskrivelse
10 mOhms ±1% 0,5W, 1/2W Brikkemotstand 0805 (2012 metrisk) Bilindustri AEC-Q200, strømdeteksjon, fuktighetsbestandig Metallfolie
EDA-/CAD-modeller
CSRF0805FT10L0 Modeller
Temperaturkoeffisient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 170°C
Kapsling
0805 (2012 metrisk)
Størrelse/dimensjon
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Toleranse
Høyde - sittende (maks)
0,033" (0,85mm)