CSRF0603FT10L0
DigiKeys produktnummer
CSRF0603FT10L0TR-ND - Tape og spole (TR)
CSRF0603FT10L0CT-ND - Båndavsnitt (CT)
CSRF0603FT10L0DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
CSRF0603FT10L0
Beskrivelse
RES 0.01 OHM 1% 1/4W 0603
Detaljert beskrivelse
10 mOhms ±1% 0,25W, 1/4W Brikkemotstand 0603 (1608 metrisk) Bilindustri AEC-Q200, strømdeteksjon, fuktighetsbestandig Metallfolie
EDA-/CAD-modeller
CSRF0603FT10L0 Modeller
Temperaturkoeffisient
±75ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 170°C
Kapsling
0603 (1608 metrisk)
Størrelse/dimensjon
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)
Toleranse
Høyde - sittende (maks)
0,028" (0,70mm)