CSRF0402JT10L0-HP | |
|---|---|
Produsent | |
Produsentens produktnummer | CSRF0402JT10L0-HP |
Beskrivelse | RES 0.01 OHM 5% 1/4W 0402 |
Produsentens standard leveringstid | 22 Uker |
Kundereferanse | |
Detaljert beskrivelse | 10 mOhms ±5% 0,25W, 1/4W Brikkemotstand 0402 (1005 metrisk) Bilindustri AEC-Q200, strømdeteksjon, fuktighetsbestandig Metallfolie |
Datablad | Datablad |
EDA-/CAD-modeller | CSRF0402JT10L0-HP Modeller |
Kategori | Funksjoner Bilindustri AEC-Q200, strømdeteksjon, fuktighetsbestandig |
Produsent | Temperaturkoeffisient ±100ppm/°C |
Serie | Driftstemperatur -55°C – 170°C |
Emballasje Tape og spole (TR) Båndavsnitt (CT) Digi-Reel® | Kapsling 0402 (1005 metrisk) |
Delestatus Aktiv | Leverandørens enhetsforpakning |
Motstand | Størrelse/dimensjon 0,039" L x 0,022" B (1,00mm x 0,55mm) |
Toleranse | Høyde - sittende (maks) 0,022" (0,55mm) |