CSRF0402JT10L0-HP
DigiKeys produktnummer
738-CSRF0402JT10L0-HPTR-ND - Tape og spole (TR)
738-CSRF0402JT10L0-HPCT-ND - Båndavsnitt (CT)
738-CSRF0402JT10L0-HPDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
CSRF0402JT10L0-HP
Beskrivelse
RES 0.01 OHM 5% 1/4W 0402
Detaljert beskrivelse
10 mOhms ±5% 0,25W, 1/4W Brikkemotstand 0402 (1005 metrisk) Bilindustri AEC-Q200, strømdeteksjon, fuktighetsbestandig Metallfolie
EDA-/CAD-modeller
CSRF0402JT10L0-HP Modeller
Temperaturkoeffisient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 170°C
Kapsling
0402 (1005 metrisk)
Størrelse/dimensjon
0,039" L x 0,022" B (1,00mm x 0,55mm)
Toleranse
Høyde - sittende (maks)
0,022" (0,55mm)