CSRF0402FT20L0
DigiKeys produktnummer
738-CSRF0402FT20L0TR-ND - Tape og spole (TR)
738-CSRF0402FT20L0CT-ND - Båndavsnitt (CT)
738-CSRF0402FT20L0DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
CSRF0402FT20L0
Beskrivelse
RES 0.02 OHM 1% 1/8W 0402
Detaljert beskrivelse
20 mOhms ±1% 0,125W, 1/8W Brikkemotstand 0402 (1005 metrisk) Bilindustri AEC-Q200, strømdeteksjon, fuktighetsbestandig Metallfolie
EDA-/CAD-modeller
CSRF0402FT20L0 Modeller
Temperaturkoeffisient
±200ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 170°C
Kapsling
0402 (1005 metrisk)
Størrelse/dimensjon
0,039" L x 0,022" B (1,00mm x 0,55mm)
Toleranse
Høyde - sittende (maks)
0,022" (0,55mm)