CSRF0402FT10L0
DigiKeys produktnummer
CSRF0402FT10L0TR-ND - Tape og spole (TR)
CSRF0402FT10L0CT-ND - Båndavsnitt (CT)
CSRF0402FT10L0DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
CSRF0402FT10L0
Beskrivelse
RES 0.01 OHM 1% 1/8W 0402
Produsentens standard leveringstid
22 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
10 mOhms ±1% 0,125W, 1/8W Brikkemotstand 0402 (1005 metrisk) Bilindustri AEC-Q200, strømdeteksjon, fuktighetsbestandig Metallfolie
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
CSRF0402FT10L0 Modeller
Kategori
Funksjoner
Bilindustri AEC-Q200, strømdeteksjon, fuktighetsbestandig
Produsent
Temperaturkoeffisient
±200ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 170°C
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Kapsling
0402 (1005 metrisk)
Delestatus
Aktiv
Leverandørens enhetsforpakning
Motstand
Størrelse/dimensjon
0,039" L x 0,022" B (1,00mm x 0,55mm)
Toleranse
Høyde - sittende (maks)
0,022" (0,55mm)