CSR1206FK50L0
DigiKeys produktnummer
CSR1206FK50L0TR-ND - Tape og spole (TR)
CSR1206FK50L0CT-ND - Båndavsnitt (CT)
CSR1206FK50L0DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
CSR1206FK50L0
Beskrivelse
RES 0.05 OHM 1% 1/2W 1206
Detaljert beskrivelse
50 mOhms ±1% 0,5W, 1/2W Brikkemotstand 1206 (3216 metrisk) Strømavsøking Tykk film
EDA-/CAD-modeller
CSR1206FK50L0 Modeller
Temperaturkoeffisient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Størrelse/dimensjon
0,120" L x 0,061" B (3,05mm x 1,55mm)
Toleranse
Høyde - sittende (maks)
0,026" (0,65mm)