CSR1206FK50L0 | |
|---|---|
Produsent | |
Produsentens produktnummer | CSR1206FK50L0 |
Beskrivelse | RES 0.05 OHM 1% 1/2W 1206 |
Produsentens standard leveringstid | 17 Uker |
Kundereferanse | |
Detaljert beskrivelse | 50 mOhms ±1% 0,5W, 1/2W Brikkemotstand 1206 (3216 metrisk) Strømavsøking Tykk film |
Datablad | Datablad |
EDA-/CAD-modeller | CSR1206FK50L0 Modeller |
Kategori | Funksjoner Strømavsøking |
Produsent | Temperaturkoeffisient ±100ppm/°C |
Serie | Driftstemperatur -55°C – 155°C |
Emballasje Tape og spole (TR) Båndavsnitt (CT) Digi-Reel® | Kapsling 1206 (3216 metrisk) |
Delestatus Aktiv | Leverandørens enhetsforpakning |
Motstand | Størrelse/dimensjon 0,120" L x 0,061" B (3,05mm x 1,55mm) |
Toleranse | Høyde - sittende (maks) 0,026" (0,65mm) |