CSR1206FK10L0
DigiKeys produktnummer
CSR1206FK10L0TR-ND - Tape og spole (TR)
CSR1206FK10L0CT-ND - Båndavsnitt (CT)
CSR1206FK10L0DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
CSR1206FK10L0
Beskrivelse
RES 0.01 OHM 1% 1/2W 1206
Produsentens standard leveringstid
17 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
10 mOhms ±1% 0,5W, 1/2W Brikkemotstand 1206 (3216 metrisk) Strømavsøking Tykk film
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
CSR1206FK10L0 Modeller
Kategori
Funksjoner
Strømavsøking
Produsent
Temperaturkoeffisient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Kapsling
1206 (3216 metrisk)
Delestatus
Aktiv
Leverandørens enhetsforpakning
Motstand
Størrelse/dimensjon
0,120" L x 0,061" B (3,05mm x 1,55mm)
Toleranse
Høyde - sittende (maks)
0,026" (0,65mm)