CSR0805FKR250
DigiKeys produktnummer
CSR0805FKR250TR-ND - Tape og spole (TR)
CSR0805FKR250CT-ND - Båndavsnitt (CT)
CSR0805FKR250DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
CSR0805FKR250
Beskrivelse
RES 0.25 OHM 1% 1/4W 0805
Produsentens standard leveringstid
17 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
250 mOhms ±1% 0,25W, 1/4W Brikkemotstand 0805 (2012 metrisk) Strømavsøking Tykk film
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
CSR0805FKR250 Modeller
Kategori
Funksjoner
Strømavsøking
Produsent
Temperaturkoeffisient
±200ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Kapsling
0805 (2012 metrisk)
Delestatus
Aktiv
Leverandørens enhetsforpakning
Motstand
Størrelse/dimensjon
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Toleranse
Høyde - sittende (maks)
0,026" (0,65mm)