CSM2512FT15L0
DigiKeys produktnummer
738-CSM2512FT15L0TR-ND - Tape og spole (TR)
738-CSM2512FT15L0CT-ND - Båndavsnitt (CT)
738-CSM2512FT15L0DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
CSM2512FT15L0
Beskrivelse
RES 0.015 OHM 1% 3W 2512
Detaljert beskrivelse
15 mOhms ±1% 3W Brikkemotstand 2512 (6332 metrisk) Bilteknikk AEC-Q200, Strømavsøking Metallelement
EDA-/CAD-modeller
CSM2512FT15L0 Modeller
Kategori
Funksjoner
Bilteknikk AEC-Q200, Strømavsøking
Produsent
Temperaturkoeffisient
±50ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 170°C
Størrelse/dimensjon
0,252" L x 0,126" B (6,40mm x 3,20mm)
Toleranse
Høyde - sittende (maks)
0,043" (1,10mm)