CSM2512FT12L0
DigiKeys produktnummer
738-CSM2512FT12L0TR-ND - Tape og spole (TR)
738-CSM2512FT12L0CT-ND - Båndavsnitt (CT)
738-CSM2512FT12L0DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
CSM2512FT12L0
Beskrivelse
RES 0.012 OHM 1% 3W 2512
Produsentens standard leveringstid
22 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
12 mOhms ±1% 3W Brikkemotstand 2512 (6332 metrisk) Strømavsøking Metallelement
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
CSM2512FT12L0 Modeller
Kategori
Funksjoner
Strømavsøking
Produsent
Temperaturkoeffisient
±50ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 170°C
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Kapsling
2512 (6332 metrisk)
Delestatus
Aktiv
Leverandørens enhetsforpakning
Motstand
Størrelse/dimensjon
0,252" L x 0,126" B (6,40mm x 3,20mm)
Toleranse
Høyde - sittende (maks)
0,035" (0,90mm)