CSM2512FT12L0 | |
|---|---|
Produsent | |
Produsentens produktnummer | CSM2512FT12L0 |
Beskrivelse | RES 0.012 OHM 1% 3W 2512 |
Produsentens standard leveringstid | 22 Uker |
Kundereferanse | |
Detaljert beskrivelse | 12 mOhms ±1% 3W Brikkemotstand 2512 (6332 metrisk) Strømavsøking Metallelement |
Datablad | Datablad |
EDA-/CAD-modeller | CSM2512FT12L0 Modeller |
Kategori | Funksjoner Strømavsøking |
Produsent | Temperaturkoeffisient ±50ppm/°C |
Serie | Driftstemperatur -55°C – 170°C |
Emballasje Tape og spole (TR) Båndavsnitt (CT) Digi-Reel® | Kapsling 2512 (6332 metrisk) |
Delestatus Aktiv | Leverandørens enhetsforpakning |
Motstand | Størrelse/dimensjon 0,252" L x 0,126" B (6,40mm x 3,20mm) |
Toleranse | Høyde - sittende (maks) 0,035" (0,90mm) |