CSM0603FT10L0
DigiKeys produktnummer
CSM0603FT10L0TR-ND - Tape og spole (TR)
CSM0603FT10L0CT-ND - Båndavsnitt (CT)
CSM0603FT10L0DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
CSM0603FT10L0
Beskrivelse
RES 0.01 OHM 1% 1/3W 0603
Produsentens standard leveringstid
22 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
10 mOhms ±1% 0,333W, 1/3W Brikkemotstand 0603 (1608 metrisk) Strømavsøking Metallelement
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
CSM0603FT10L0 Modeller
Kategori
Funksjoner
Strømavsøking
Produsent
Temperaturkoeffisient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Kapsling
0603 (1608 metrisk)
Delestatus
Aktiv
Leverandørens enhetsforpakning
Motstand
Størrelse/dimensjon
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)
Toleranse
Høyde - sittende (maks)
0,016" (0,40mm)