CML0805X7R104KT50V
DigiKeys produktnummer
738-CML0805X7R104KT50VTR-ND - Tape og spole (TR)
738-CML0805X7R104KT50VCT-ND - Båndavsnitt (CT)
738-CML0805X7R104KT50VDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
CML0805X7R104KT50V
Beskrivelse
CAP CER 0.1UF 50V X7R 0805
Produsentens standard leveringstid
22 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
0.1 µF ±10% 50V Keramikkkondensatorer X7R 0805 (2012 metrisk)
Kategori
Temperaturkoeffisient
Produsent
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Bruksområder
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Monteringstype
Delestatus
Aktiv
Kapsling
0805 (2012 metrisk)
Kapasitans
Størrelse/dimensjon
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Toleranse
±10%
Tykkelse (maks)
0,035" (0,90mm)