CFM12JT330R
DigiKeys produktnummer
S330HTR-ND - Tape og spole (TR)
S330HCT-ND - Båndavsnitt (CT)
Produsent
Produsentens produktnummer
CFM12JT330R
Beskrivelse
RES 330 OHM 5% 1/2W AXIAL
Produsentens standard leveringstid
23 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
330 Ohms ±5% 0,5W, 1/2W Gjennomgående hullmotstand Aksial Flammehemmende belegg, Sikkerhet Karbonfilm
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
CFM12JT330R Modeller
Kategori
Sammensetting
Produsent
Funksjoner
Flammehemmende belegg, Sikkerhet
Serie
Temperaturkoeffisient
0/ -400ppm/°C
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Delestatus
Aktiv
Kapsling
Motstand
Leverandørens enhetsforpakning
Aksial
Toleranse
Størrelse/dimensjon
0,091" dia x 0,256" L (2,30mm x 6,50mm)