CF14JT330R
DigiKeys produktnummer
CF14JT330RTR-ND - Tape og spole (TR)
CF14JT330RCT-ND - Båndavsnitt (CT)
Produsent
Produsentens produktnummer
CF14JT330R
Beskrivelse
RES 330 OHM 5% 1/4W AXIAL
Produsentens standard leveringstid
23 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
330 Ohms ±5% 0,25W, 1/4W Gjennomgående hullmotstand Aksial Karbonfilm
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
CF14JT330R Modeller
Kategori
Sammensetting
Produsent
Temperaturkoeffisient
0/ -400ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Kapsling
Delestatus
Aktiv
Leverandørens enhetsforpakning
Aksial
Motstand
Størrelse/dimensjon
0,091" dia x 0,236" L (2,30mm x 6,00mm)