CF14JT2K20
DigiKeys produktnummer
CF14JT2K20TR-ND - Tape og spole (TR)
CF14JT2K20CT-ND - Båndavsnitt (CT)
Produsent
Produsentens produktnummer
CF14JT2K20
Beskrivelse
RES 2.2K OHM 5% 1/4W AXIAL
Detaljert beskrivelse
2.2 kOhms ±5% 0,25W, 1/4W Gjennomgående hullmotstand Aksial Karbonfilm
EDA-/CAD-modeller
CF14JT2K20 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Størrelse/dimensjon
0,091" dia x 0,236" L (2,30mm x 6,00mm)