CF14JT100R
DigiKeys produktnummer
CF14JT100RTR-ND - Tape og spole (TR)
CF14JT100RCT-ND - Båndavsnitt (CT)
Produsent
Produsentens produktnummer
CF14JT100R
Beskrivelse
RES 100 OHM 5% 1/4W AXIAL
Detaljert beskrivelse
100 Ohms ±5% 0,25W, 1/4W Gjennomgående hullmotstand Aksial Karbonfilm
EDA-/CAD-modeller
CF14JT100R Modeller
Temperaturkoeffisient
0/ -400ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Størrelse/dimensjon
0,091" dia x 0,236" L (2,30mm x 6,00mm)