CF12JT1K20 | |
|---|---|
DigiKeys produktnummer | CF12JT1K20TR-ND - Tape og spole (TR) CF12JT1K20CT-ND - Båndavsnitt (CT) |
Produsent | |
Produsentens produktnummer | CF12JT1K20 |
Beskrivelse | RES 1.2K OHM 5% 1/2W AXIAL |
Produsentens standard leveringstid | 23 Uker |
Kundereferanse | |
Detaljert beskrivelse | 1.2 kOhms ±5% 0,5W, 1/2W Gjennomgående hullmotstand Aksial Karbonfilm |
Datablad | Datablad |
EDA-/CAD-modeller | CF12JT1K20 Modeller |
Kategori | Sammensetting |
Produsent | Temperaturkoeffisient 0/ -400ppm/°C |
Serie | Driftstemperatur -55°C – 155°C |
Emballasje Tape og spole (TR) Båndavsnitt (CT) | Kapsling |
Delestatus Aktiv | Leverandørens enhetsforpakning Aksial |
Motstand | Størrelse/dimensjon 0,106" dia x 0,335" L (2,70mm x 8,50mm) |