CF12JT1K20
DigiKeys produktnummer
CF12JT1K20TR-ND - Tape og spole (TR)
CF12JT1K20CT-ND - Båndavsnitt (CT)
Produsent
Produsentens produktnummer
CF12JT1K20
Beskrivelse
RES 1.2K OHM 5% 1/2W AXIAL
Produsentens standard leveringstid
23 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
1.2 kOhms ±5% 0,5W, 1/2W Gjennomgående hullmotstand Aksial Karbonfilm
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
CF12JT1K20 Modeller
Kategori
Sammensetting
Produsent
Temperaturkoeffisient
0/ -400ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Kapsling
Delestatus
Aktiv
Leverandørens enhetsforpakning
Aksial
Motstand
Størrelse/dimensjon
0,106" dia x 0,335" L (2,70mm x 8,50mm)