SCE5R5C334
DigiKeys produktnummer
3239-SCE5R5C334-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
SCE5R5C334
Beskrivelse
CAP 5.5V -20% +80% 0.33F T/H
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
330 mF (EDLC) superkondensatorer 5.5 V Radial, Boks 60Ohm ved 1kHz 1000 Hrs ved 70°C
Kategori
Levetid ved temp.
1000 Hrs ved 70°C
Emballasje
Boks
Kapsling
Radial, Boks
Tilkoblingsmellomrom
0,197" (5,00mm)
Kapasitans
330 mF
Størrelse/dimensjon
0,531" dia (13,50mm)
Toleranse
-20%, +80%
Høyde - sittende (maks)
0,276" (7,00mm)
Nominell spenning
5.5 V
Driftstemperatur
-25°C – 70°C
ESR (Equivalent Series Resistance)
60Ohm ved 1kHz