COM-21215
DigiKeys produktnummer
1568-COM-21215-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
COM-21215
Beskrivelse
14-SEGMENT ALPHANUMERIC DISPLAY
Produsentens standard leveringstid
12 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Visningsmoduler – LED-tegn og numerisk Lilla 14-segmenter, alfanumerisk 4 Tegn Felles anode 2,7V – 3,6V 20mA 0,630" H x 1,575" B x 0,315" D (16,00mm x 40,00mm x 8,00mm) 16-DIP (0,478", 12,15mm)
Kategori
Farge
Lilla
Produsent
SparkFun Electronics
Spenning - fremover (Vf) (Typ)
2,7V – 3,6V
Emballasje
Bulk
Strøm - test
20mA
Delestatus
Aktiv
Millicandela-klassifisering
65mcd – 70mcd
Antall tegn
4
Bølgelengde - topp
398nm
Størrelse/dimensjon
0,630" H x 1,575" B x 0,315" D (16,00mm x 40,00mm x 8,00mm)
Effekttap (maks)
70mW
Siffer-/alfastørrelse
0,47" (11,85mm)
Kapsling
16-DIP (0,478", 12,15mm)