SDP1-48-100T
DigiKeys produktnummer
2106-SDP1-48-100T-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
SDP1-48-100T
Beskrivelse
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 48V 50W
Produsentens standard leveringstid
12 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
AC eller DC Strømforsyning på DIN-skinne 1 Utgang 48V 1,05A
Kategori
Spenning - utgang 1
48V
Produsent
SolaHD
Strøm - utgang (maks)
1,05A
Serie
Effekt (watt)
50W
Emballasje
Bulk
Bruksområder
Farlige områder, Industri, ITE (kommersiell)
Delestatus
Aktiv
Effektivitet
90%
Inngangstype
AC eller DC
Driftstemperatur
-10°C – 70°C (med effektreduksjon)
Antall utganger
1
Funksjoner
Justerbar utgang, IP20, Universalinngang
AC-spenning - inngang
85 – 264VAC
Størrelse/dimensjon
3,58" L x 1,77" B x 2,95" H (90,9mm x 45,0mm x 74,9mm)
DC-spenning - inngang (min)
90V
Godkjenningsbyrå
CE, cULus, cURus
DC-spenning - inngang (maks)
375V