MBRB20200CT
DigiKeys produktnummer
1655-MBRB20200CTTR-ND - Tape og spole (TR)
1655-MBRB20200CT-ND - Båndavsnitt (CT)
1655-MBRB20200CTDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
MBRB20200CT
Beskrivelse
DIODE ARRAY SCHOTTKY 200V D2PAK
Produsentens standard leveringstid
16 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Diodematrise 1 par felles katode 200 V Overflatemontering TO-263-3, D2PAK (2 ledere + plate), TO-263AB
Kategori
Hurtighet
Hurtig gjenoppretting =< 500ns, > 200mA (Io)
Produsent
SMC Diode Solutions
Strøm - omvendt lekkasje ved Vr
1 mA @ 200 V
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Driftstemperatur - kobling
-55°C – 150°C
Delestatus
Aktiv
Monteringstype
Overflatemontering
Diodekonfigurasjon
1 par felles katode
Kapsling
TO-263-3, D2PAK (2 ledere + plate), TO-263AB
Teknologi
Schottky
Leverandørens enhetsforpakning
D2PAK
Spenning - DC omvendt (Vr) (maks)
200 V
Baseproduktnummer
Spenning - fremover (Vf) (maks) ved If
900 mV @ 10 A