BZT52C18
DigiKeys produktnummer
1655-BZT52C18TR-ND - Tape og spole (TR)
1655-BZT52C18CT-ND - Båndavsnitt (CT)
1655-BZT52C18DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
BZT52C18
Beskrivelse
350MW, 18V, SOD-123, ZENER
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Dioder – Zener 18 V 350 mW ±5% Overflatemontering SOD-123
Kategori
Strøm - omvendt lekkasje ved Vr
100 nA @ 12.6 V
Produsent
Spenning - fremover (Vf) (maks) ved If
900 mV @ 10 mA
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Driftstemperatur
150°C (TJ)
Delestatus
Aktiv
Monteringstype
Overflatemontering
Spenning - Zener (nom) (Vz)
Kapsling
Toleranse
±5%
Leverandørens enhetsforpakning
SOD-123
Effekt - maks
350 mW
Baseproduktnummer
Impedans (maks) (Zzt)
45 Ohms