530BB100M000DG
DigiKeys produktnummer
530BB100M000DG-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
530BB100M000DG
Beskrivelse
XTAL OSC XO 100.0000MHZ LVDS SMD
Produsentens standard leveringstid
12 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
100 MHz XO (standard) LVDS Oscillator 3,3V Aktiver/Deaktiver 6-SMD, ingen ledning
Kategori
Frekvensstabilitet
±20ppm
Produsent
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Serie
Strøm - forsyning (maks)
98mA
Emballasje
Bulk
Monteringstype
Overflatemontering
Delestatus
Aktiv
Kapsling
6-SMD, ingen ledning
Baseresonator
Leverandørens enhetsforpakning
6-SMD (7x5)
Type
Størrelse/dimensjon
0,276" L x 0,197" B (7,00mm x 5,00mm)
Frekvens
Høyde - sittende (maks)
0,071" (1,80mm)
Funksjon
Aktiver/Deaktiver
Strøm - forsyning (deaktiver) (maks)
75mA
Utgang
LVDS
Baseproduktnummer
Forsyningsspenning
3,3V