SIT8924BM-71-18E-33.333333
DigiKeys produktnummer
1473-SIT8924BM-71-18E-33.333333-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
SIT8924BM-71-18E-33.333333
Beskrivelse
MEMS OSC XO 33.333333MHZ LVCMOS
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
33.333333 MHz XO (standard) LVCMOS, LVTTL Oscillator 1,8V Aktiver/Deaktiver 4-SMD, ingen ledning
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
SIT8924BM-71-18E-33.333333 Modeller
Kategori
Frekvensstabilitet
±20ppm
Produsent
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Strøm - forsyning (maks)
4,5mA
Emballasje
Remse
Klassifiseringer
AEC-Q100
Leverandørens enhetsforpakning
4-PQFN (2x1,6)
Frekvens
Størrelse/dimensjon
0,079" L x 0,063" B (2,00mm x 1,60mm)
Høyde - sittende (maks)
0,031" (0,80mm)
Utgang
LVCMOS, LVTTL
Strøm - forsyning (deaktiver) (maks)
4,3mA
Forsyningsspenning
1,8V