SIT8924BE-23-33E-50.000000
DigiKeys produktnummer
1473-SIT8924BE-23-33E-50.000000-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
SIT8924BE-23-33E-50.000000
Beskrivelse
MEMS OSC XO 50.0000MHZ LVCMOS LV
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
50 MHz XO (standard) LVCMOS, LVTTL Oscillator 3,3V Aktiver/Deaktiver 4-SMD, ingen ledning
Kategori
Frekvensstabilitet
±50ppm
Produsent
Driftstemperatur
-40°C – 105°C
Serie
Strøm - forsyning (maks)
4,8mA
Emballasje
Remse
Klassifiseringer
AEC-Q100
Leverandørens enhetsforpakning
4-PQFN (3,2x2,5)
Frekvens
Størrelse/dimensjon
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Høyde - sittende (maks)
0,031" (0,80mm)
Utgang
LVCMOS, LVTTL
Baseproduktnummer
Forsyningsspenning
3,3V