SIT8918BE-13-33E-5.000000
DigiKeys produktnummer
1473-SIT8918BE-13-33E-5.000000-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
SIT8918BE-13-33E-5.000000
Beskrivelse
MEMS OSC XO 5.0000MHZ LVCM LVTTL
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
5 MHz XO (standard) LVCMOS, LVTTL Oscillator 3,3V Aktiver/Deaktiver 4-SMD, ingen ledning
Kategori
Forsyningsspenning
3,3V
Produsent
Frekvensstabilitet
±50ppm
Serie
Driftstemperatur
-40°C – 105°C
Emballasje
Remse
Strøm - forsyning (maks)
4,5mA
Delestatus
Aktiv
Monteringstype
Overflatemontering
Baseresonator
Kapsling
4-SMD, ingen ledning
Type
Leverandørens enhetsforpakning
4-PQFN (2,5x2)
Frekvens
Størrelse/dimensjon
0,098" L x 0,079" B (2,50mm x 2,00mm)
Funksjon
Aktiver/Deaktiver
Høyde - sittende (maks)
0,031" (0,80mm)