SIT8021AC-J4-18S-24.576000
DigiKeys produktnummer
1473-SIT8021AC-J4-18S-24.576000-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
SIT8021AC-J4-18S-24.576000
Beskrivelse
MEMS OSC XO 24.576MHZ LVCMOS SMD
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
24.576 MHz XO (standard) LVCMOS Oscillator 1,8V Standby (slå av) 4-UFBGA, CSPBGA
Kategori
Forsyningsspenning
1,8V
Produsent
Frekvensstabilitet
±100ppm
Serie
Driftstemperatur
-20°C – 70°C
Strøm - forsyning (maks)
130µA
Kapsling
4-UFBGA, CSPBGA
Type
Leverandørens enhetsforpakning
4-CSP (1,54x,84)
Frekvens
Størrelse/dimensjon
0,061" L x 0,033" B (1,54mm x 0,84mm)
Funksjon
Standby (slå av)
Høyde - sittende (maks)
0,024" (0,60mm)