SIT3521AI-2C133-GG98.280000X
DigiKeys produktnummer
1473-30887-2-ND - Tape og spole (TR)
1473-30887-1-ND - Båndavsnitt (CT)
1473-30887-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
SIT3521AI-2C133-GG98.280000X
Beskrivelse
MEMS OSC XO 98.2800MHZ LVDS SMD
Produsentens standard leveringstid
12 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
98.28 MHz XO (standard) LVDS Oscillator 3,3V Aktiver/Deaktiver 10-VQFN-eksponert plate
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
SIT3521AI-2C133-GG98.280000X Modeller
Kategori
Absolute Pull Range (APR)
±150ppm
Produsent
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Serie
Strøm - forsyning (maks)
79mA
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Kapsling
10-VQFN-eksponert plate
Baseresonator
Leverandørens enhetsforpakning
10-QFN (5x3,2)
Type
Størrelse/dimensjon
0,197" L x 0,126" B (5,00mm x 3,20mm)
Frekvens
Høyde - sittende (maks)
0,035" (0,90mm)
Funksjon
Aktiver/Deaktiver
Strøm - forsyning (deaktiver) (maks)
58mA
Utgang
LVDS
Baseproduktnummer
Forsyningsspenning
3,3V