SIT1618BA-31-33N-25.000000
DigiKeys produktnummer
1473-SIT1618BA-31-33N-25.000000-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
SIT1618BA-31-33N-25.000000
Beskrivelse
MEMS OSC XO 25.0000MHZ LVCMOS LV
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
25 MHz XO (standard) LVCMOS, LVTTL Oscillator 3,3V 4-SMD, ingen ledning
Kategori
Forsyningsspenning
3,3V
Produsent
Frekvensstabilitet
±20ppm
Serie
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Emballasje
Remse
Strøm - forsyning (maks)
4,7mA
Delestatus
Aktiv
Monteringstype
Overflatemontering
Baseresonator
Kapsling
4-SMD, ingen ledning
Type
Leverandørens enhetsforpakning
4-SMD (5x3,2)
Frekvens
Størrelse/dimensjon
0,197" L x 0,126" B (5,00mm x 3,20mm)
Utgang
LVCMOS, LVTTL
Høyde - sittende (maks)
0,031" (0,80mm)