SIT1566AI-JE-30E-32.768E
DigiKeys produktnummer
1473-30888-2-ND - Tape og spole (TR)
1473-30888-1-ND - Båndavsnitt (CT)
1473-30888-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
SIT1566AI-JE-30E-32.768E
Beskrivelse
MEMS OSC TCXO 32.7680KHZ LVCMOS
Detaljert beskrivelse
32.768 kHz TCXO LVCMOS Oscillator 3V 4-UFBGA, CSPBGA
EDA-/CAD-modeller
SIT1566AI-JE-30E-32.768E Modeller
Kategori
Frekvensstabilitet
±5ppm
Produsent
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Serie
Strøm - forsyning (maks)
5,3µA
Kapsling
4-UFBGA, CSPBGA
Baseresonator
Leverandørens enhetsforpakning
4-CSP (1,54x,84)
Type
Størrelse/dimensjon
0,061" L x 0,033" B (1,54mm x 0,84mm)
Frekvens
Høyde - sittende (maks)
0,024" (0,60mm)
Forsyningsspenning
3V