AG9912-MTB-15TR
DigiKeys produktnummer
5061-AG9912-MTB-15TR-ND - Tape og spole (TR)
Produsent
Produsentens produktnummer
AG9912-MTB-15TR
Beskrivelse
ISOLATED POE PD MODULE 12V 12W
Produsentens standard leveringstid
16 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Isolert PoE-modul (PoE - Power over Ethernet) DC DC-omformere 1 Utgang 12V 1A 36V - 57V Inngang
Kategori
Effekt (watt)
12 W
Produsent
Spenning - isolasjon
1.5 kV
Serie
Bruksområder
ITE (kommersiell)
Emballasje
Tape og spole (TR)
Funksjoner
Justerbar utgang
Delestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Type
Isolert PoE-modul (PoE - Power over Ethernet)
Effektivitet
0,87
Antall utganger
1
Monteringstype
Overflatemontering
Spenning - inngang (min)
36V
Kapsling
5-SMD-modul
Spenning - inngang (maks)
57V
Størrelse/dimensjon
0,84" L x 0,55" B x 0,51" H (21,0mm x 14,0mm x 13,0mm)
Spenning - utgang 1
Standardnummer
Strøm - utgang (maks)
1A