AG5724-LPB-15TR
DigiKeys produktnummer
5061-AG5724-LPB-15TR-ND - Tape og spole (TR)
Produsent
Produsentens produktnummer
AG5724-LPB-15TR
Beskrivelse
ISOLATED POE PD MODULE 24V 30W
Produsentens standard leveringstid
16 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Isolert PoE-modul (PoE - Power over Ethernet) DC DC-omformere 1 Utgang 24V 1A 40V - 57V Inngang
EDA-/CAD-modeller
AG5724-LPB-15TR Modeller
Kategori
Effekt (watt)
24 W
Produsent
Spenning - isolasjon
1.5 kV
Serie
Bruksområder
ITE (kommersiell)
Emballasje
Tape og spole (TR)
Funksjoner
Justerbar utgang
Delestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Type
Isolert PoE-modul (PoE - Power over Ethernet)
Effektivitet
0,886
Antall utganger
1
Monteringstype
Overflatemontering
Spenning - inngang (min)
40V
Kapsling
6-SMD-modul
Spenning - inngang (maks)
57V
Størrelse/dimensjon
1,25" L x 0,80" B x 0,46" H (31,8mm x 20,3mm x 11,8mm)
Spenning - utgang 1
Standardnummer
Strøm - utgang (maks)
1A