6SL32301YC240UF0
DigiKeys produktnummer
3473-6SL32301YC240UF0-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
6SL32301YC240UF0
Beskrivelse
G120X IP20 200...240V 7.5KW FSC
Produsentens standard leveringstid
4 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Drivenhet med variabel frekvens (VFD) 200 – 240V 37,8A 7500 W Chassismontering
Kategori
Spenning - last
200 – 240V
Produsent
Siemens
Strøm – utgang
37,8A
Serie
Wattforbruk - belastning
7500 W
Emballasje
Boks
Forsyningsspenning
200 – 240VAC
Delestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-20°C – 45°C