3RT23161AP00
DigiKeys produktnummer
3473-3RT23161AP00-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
3RT23161AP00
Beskrivelse
CONTACTOR RES S00 18A 230VAC 4NO
Produsentens standard leveringstid
4 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Kontaktor 4PST-NO (4 form A) 18 A 230VAC Spole Chassismontering, DIN-skinne
Kategori
Omkoblingsspenning
690VAC - maks
Emballasje
Boks
Driftstemperatur
-25°C – 60°C
Delestatus
Aktiv
Inntrekksspenning
195,5VAC
Driftstid
35 ms
Spolespenning
230VAC
Frakoblingstid
13 ms
Kontaktskjema
4PST-NO (4 form A)
Spoleeffekt
24,3VA
Kontaktklassifisering (strøm)
18 A