3RT20161AN61
DigiKeys produktnummer
3473-3RT20161AN61-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
3RT20161AN61
Beskrivelse
CONTACTOR S00 9A 200VAC 1NO SCRW
Produsentens standard leveringstid
4 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Kontaktor 3PST-NO (3 form A) 9 A 200 – 220VAC Spole Chassismontering, DIN-skinne
Kategori
Omkoblingsspenning
690VAC - maks
Emballasje
Bulk
Driftstemperatur
-25°C – 60°C
Delestatus
Aktiv
Inntrekksspenning
170VAC
Driftstid
35 ms
Spolespenning
200 – 220VAC
Frakoblingstid
14 ms
Kontaktskjema
3PST-NO (3 form A)
Spoleeffekt
26,4VA
Kontaktklassifisering (strøm)
9 A