3RT12656AB36 er tilgjengelig for kjøp, men er normalt ikke lagerført.
Tilgjengelige erstatninger:
Parametrisk ekvivalent
Siemens
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
Siemens
På lager: 1
Datablad
På lager: 0
Kontaktor 3PST-NO (3 form A) 265 A 23 – 26VAC/DC Spole Chassismontering, DIN-skinne
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
3RT12656AB36
DigiKeys produktnummer
3473-3RT12656AB36-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
3RT12656AB36
Beskrivelse
CONTACTOR VAC S10 265A 23-26V 3P
Produsentens standard leveringstid
5 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Kategori
Omkoblingsspenning
1000VAC - maks
Produsent
Funksjoner
Hjelpekontakter
Serie
Termineringsstil
Skrueterminal
Emballasje
Boks
Driftstemperatur
-25°C – 60°C
Delestatus
Aktiv
Driftstid
95 ms
Monteringstype
Chassismontering, DIN-skinne
Frakoblingstid
80 ms
Spolespenning
23 – 26VAC/DC
Spoleeffekt
700W
Kontaktskjema
3PST-NO (3 form A)
Baseproduktnummer
Kontaktklassifisering (strøm)
265 A