BZT52B30
DigiKeys produktnummer
5399-BZT52B30TR-ND - Tape og spole (TR)
5399-BZT52B30CT-ND - Båndavsnitt (CT)
5399-BZT52B30DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
BZT52B30
Beskrivelse
INDEPENDENT TYPE 350MW 29.4V~30.
Produsentens standard leveringstid
2 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Dioder – Zener 30 V 350 mW ±2% Overflatemontering SOD-123
Kategori
Impedans (maks) (Zzt)
80 Ohms
Produsent
Strøm - omvendt lekkasje ved Vr
100 nA @ 21 V
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Spenning - fremover (Vf) (maks) ved If
900 mV @ 10 mA
Delestatus
Aktiv
Driftstemperatur
150°C (TJ)
Toleranse
±2%
Kapsling
Effekt - maks
350 mW