BZT52B30 | |
|---|---|
Produsent | |
Produsentens produktnummer | BZT52B30 |
Beskrivelse | INDEPENDENT TYPE 350MW 29.4V~30. |
Produsentens standard leveringstid | 2 Uker |
Kundereferanse | |
Detaljert beskrivelse | Dioder – Zener 30 V 350 mW ±2% Overflatemontering SOD-123 |
Datablad | Datablad |
Kategori | Impedans (maks) (Zzt) 80 Ohms |
Produsent | Strøm - omvendt lekkasje ved Vr 100 nA @ 21 V |
Emballasje Tape og spole (TR) Båndavsnitt (CT) Digi-Reel® | Spenning - fremover (Vf) (maks) ved If 900 mV @ 10 mA |
Delestatus Aktiv | Driftstemperatur 150°C (TJ) |
Spenning - Zener (nom) (Vz) | Monteringstype Overflatemontering |
Toleranse ±2% | Kapsling |
Effekt - maks 350 mW | Leverandørens enhetsforpakning SOD-123 |