SX3M27.000E20F30THN
DigiKeys produktnummer
5852-SX3M27.000E20F30THNTR-ND - Tape og spole (TR)
Produsent
Produsentens produktnummer
SX3M27.000E20F30THN
Beskrivelse
XTAL OSC XO 27.0000MHZ CMOS SMD
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
27 MHz XO (standard) CMOS Oscillator 1,2V Aktiver/Deaktiver 4-SMD, ingen ledning
Kategori
Forsyningsspenning
1,2V
Produsent
Frekvensstabilitet
±50ppm
Serie
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Emballasje
Tape og spole (TR)
Strøm - forsyning (maks)
3mA
Delestatus
Aktiv
Monteringstype
Overflatemontering
Baseresonator
Kapsling
4-SMD, ingen ledning
Type
Leverandørens enhetsforpakning
4-VDFN (3,2x2,5)
Frekvens
Størrelse/dimensjon
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Funksjon
Aktiver/Deaktiver
Høyde - sittende (maks)
0,037" (0,95mm)