LXM32MD18M2
DigiKeys produktnummer
4008-LXM32MD18M2-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
LXM32MD18M2
Beskrivelse
LXM32 MODULAR 18A RMS PEAK 1PH 2
Produsentens standard leveringstid
5 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Servo AC 100 – 240VAC Forsyning 18A 100 – 240V belastning
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
LXM32MD18M2 Modeller
Kategori
Spenning - last
100 – 240V
Produsent
Schneider Electric
Strøm – utgang
18A
Serie
Wattforbruk - belastning
1.6 kW
Emballasje
Boks
Forsyningsspenning
100 – 240VAC
Delestatus
Aktiv
Grensesnitt
CAN, EtherCAT, Modbus TCP, RS-485
Type
Modul
Monteringstype
Chassismontering
Motortype
Servo
Driftstemperatur
0°C – 50°C