BMH1002P32F2A
DigiKeys produktnummer
4008-BMH1002P32F2A-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
BMH1002P32F2A
Beskrivelse
MTR 100MM IP65 KEY ENC MULTI128
Produsentens standard leveringstid
5 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
AC-motor Servomotor 6000 RPM 1,6kW 480VAC
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
BMH1002P32F2A Modeller
Kategori
Dreiemoment - nominell (oz-in/mNm)
552,3 / 3900
Produsent
Schneider Electric
Effekt - nominell
1,6kW
Serie
Størrelse/dimensjon
Kvadrat - 3,937" x 3,937" (100,00mm x 100,00mm)
Emballasje
Boks
Diameter - aksel
0,750" (19,05mm)
Delestatus
Aktiv
Lengde - aksel og lager
1,570" (39,88mm)
Type
AC-motor
Monteringshullavstand
3,740" (95,00mm)
Funksjon
Servomotor
Termineringsstil
Kontakt
Nominell spenning
480VAC