ATS480D88Y
DigiKeys produktnummer
4008-ATS480D88Y-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
ATS480D88Y
Beskrivelse
ALTIVAR ATS480 SOFT START
Produsentens standard leveringstid
5 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Mykstart/stopp Forsyning 88A belastning
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
ATS480D88Y Modeller
Kategori
Antall motorer
1
Produsent
Schneider Electric
Spenning - last
208 ~ 690V
Serie
Strøm – utgang
88A
Emballasje
Boks
Wattforbruk - belastning
75000 W
Delestatus
Aktiv
Forsyningsspenning
110V ~ 230V
Type
Modul
Monteringstype
Chassismontering
Motortype
AC-motor
Driftstemperatur
-15°C – 60°C