9BD12SC6-1
DigiKeys produktnummer
1688-1371-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
9BD12SC6-1
Beskrivelse
FAN BLOWER 76X20MM 12VDC WIRE
Produsentens standard leveringstid
18 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Vifte Vifte 12VDC Rektangulær/rund - 76mm L x 69.7mm H Kule 10,2 CFM (0,026m³/min) 3 trådtilkoblinger
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
9BD12SC6-1 Modeller
Kategori
Støy
43,0dB(A)
Produsent
Effekt (watt)
3.36 W
Serie
RPM
Emballasje
Boks
Terminaler
3 trådtilkoblinger
Delestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-4 – 158°F (-20 – 70°C)
Nominell spenning
Godkjenningsbyrå
cURus, TUV
Størrelse/dimensjon
Rektangulær/rund - 76mm L x 69.7mm H
Vekt
0,128 lb (58,06 g)
Bredde
20,00mm
Nominell strøm (AMP)
0,280A
Luftstrøm
10,2 CFM (0,026m³/min)
Spenningsområde
5 – 13,8VDC
Statisk trykk
1,200 i H2O (298,9 Pa)
Materiale - ramme
Plast
Lagertype
Kule
Materiale - blad
Plast
Viftetype
Levetid ved temp.
40000 Hrs ved 60°C